Limit P24NOW od Santander Consumer Bank i Przelewy24

Santander Consumer Bank nawiązał współpracę z serwisem Przelewy24. Razem wprowadzają na rynek nową metodę płatności — Limit P24NOW. Jest to wyjątkowa usługa, która łączy w sobie limit odnawialny, płatność odroczoną, a także raty. Z płatności limit P24NOW możemy skorzystać przy zakupach internetowych w sklepach wielu popularnych marek. Jak skorzystać z tej metody płatności?

Z inicjatywy Santander Consumer Bank

Doszło do kolejnej ciekawej inicjatywy Santander Consumer Bank tym razem we współpracy z serwisem Przelewy24. Kolaboracja ta zaowocowała nową metodą płatności — limitem P24NOW. Jest to odpowiedź banku na potrzeby i obserwowane od dłuższego czasu zachowania klientów. Jednocześnie usługa ta stanowi połączenie limitu odnawialnego do 10 tys. zł, płatności odroczonej do 54 dni, a także możliwość spłaty całej sumy w wygodnych ratach. Wystarczy jedynie potwierdzić chęć skorzystania z usługi limit P24NOW każdorazowo na sam koniec zakupów. Jest to opcja umożliwiająca klientom sprawne, swobodne, a przede wszystkim bezpieczne nabywanie rozmaitych przedmiotów online.

Jak uważa Zbigniew Chłopek, Dyrektor Ds. Sprzedaży i Relacji z Klientami Kluczowymi z Santander Consumer Banku jest to nowoczesne rozwiązanie, dzięki którym klienci będą mogli dokonywać spontanicznych, bądź planowych zakupów odkładając ich spłatę na bardziej dogodny dla nich termin. Dodatkowo istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty, dzięki czemu domowy budżet nie ucierpi na nieprzewidzianych wydatkach. Biorąc pod uwagę w dalszym ciągu niepewną i niestabilną sytuację związaną z pandemią, klienci w jeszcze prostszy sposób i z większym wsparciem, będą mogli korzystać z zakupów online.

Obecnie produkt dostępny jest w wielu punktach różnych branż m.in. gastronomicznej, turystycznej, elektronicznej, kosmetycznej, a także odzieżowej. Bez problemu można z niego skorzystać, robiąc zakupy pod szyldami takich marek jak: Wojas, Samsung, KappAhI, Vobis, Nutridome oraz Cortland.

Jak skorzystać z limitu P24NOW?

Obsługa limitu P24NOW jest wyjątkowo prosta i przyjazna użytkownikom, bowiem wystarczy jedynie wejść na stronę sklepu, którego oferta nas interesuje. Wybieramy płatność Przelewy24, a następnie limit P24NOW. Dalej wystarczy wykonywać czynności zgodnie z instrukcją podaną na ekranie. Zawarcie umowy w kanale elektronicznym poprzez wypisanie jednego wniosku o udzielenie limitu pozwala na natychmiastowe czerpanie ze środków i wykorzystanie ich przy okazji najbliższych zakupów w ulubionych sklepach internetowych. Co więcej, limit P24NOW jest odnawialny, dzięki czemu korzystamy z niego wielokrotnie. Zrealizowane zakupy uszczuplają kwotę dostępnych w ramach limitu środków, ale ich spłata zwiększa ją do początkowego stanu.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password