Usługa rotacji numeracją z wyróżnieniem Banking Magazine Awards

BankingMagazine wyróżnił nagrodą Banking Magazine Awards usługę rotacji numeracją od Tide Software jako kompleksowe i efektywne narzędzie do pracy przy wykorzystaniu usług call center.

Wiele firm zadaje sobie pytania:

  • Jak dotrzeć do szerszego grona odbiorców?
  • Jak zwiększyć efektywność komunikacji z klientem?

To prostsze niż Ci się wydaje!

Usługa rotacji numeracją brzmi tajemniczo, ale działa jako samodzielne rozwiązanie, niezależnie od tego, jakie oprogramowanie i jaki system call center wykorzystujesz w swojej pracy oraz z jakim operatorem współpracujesz.

Ma bardzo wiele możliwości i walorów, w tym:

  • Zarządzanie własną numeracją
  • Obsługa wszystkich stref numerów stacjonarnych
  • Inteligentny mechanizm ustalenia harmonogramu wykonywania połączeń
  • Wygodne zarządzanie online
  • Zaawansowany moduł raportowania

Rotacja numerami GSM oraz stacjonarnymi z różnymi prefiksami pozwala podnieść efektywność pracy całego call center średnio o 30 punktów procentowych!

Dostępnych jest 19 różnych scenariuszy rotowania numerami, które pozwalają dobrać odpowiedni typ rotacji tak, aby dodzwanialność była jak najwyższa, przy zachowaniu najmniejszego zaangażowania człowieka. W Platformie Tide znajduje się szereg raportów na temat efektywności numerów telefonów i połączeń. Można skorzystać z ustawień dozwolonych progów skuteczności, by w momencie nie osiągnięcia wystarczającego poziomu dodzwanialności, otrzymywać automatyczne alerty. Dzięki stałemu monitoringowi skażonej numeracji nie będziesz wykonywać połączeń z numeru, który znajduje się na tzw. Black List.


Zapoznaj się z możliwościami i doświadczeniem Tide Software. Pobierz raport aby dowiedzieć się więcej usłudze rotacji numeracją.

 

Rafał Tomkowicz173 Posts

Od początku lat 2000-2001 zdobywał swoje doświadczenie z finansami, na przemiennie kierując zespołami sprzedaży (Invest Bank, Provident, Credit Agricole) oraz koordynując działania firm zarządzających wierzytelnościami. Po kilkunastu latach pracy postanowił postawić bardziej na swoim i zaczął swoją przygodę z własnymi projektami. Od 2012 roku z dobrym skutkiem udało mi się stworzyć kilka znaczących marek na rynku pośrednictwa internetowego w zakresie finansów osobistych jak również firmowych. Redaktor prowadzący serwis blizejbiznesu.pl - portal tematyczny poświęcony przedsiębiorczości. Był twórcą serwisu bankingmagazine.pl. Autor wielu publikacji dotyczących finansów osobistych. Na co dzień przedsiębiorca prowadzący spółkę Sfera Finansów, w ramach której tworzy i wydaje serwisy internetowe oraz organizator eventów tematycznych skierowanych do rynku finansowego. Prowadzący uroczyste Gale branżowe oraz konferansjer podczas kongresów finansowych.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password