FintechRejs 2021 – 9 czerwca we Wrocławiu

FinTech Rejs – historia

FinTech Rejs po raz pierwszy odbył się w 2017 roku pod nazwą „Targi Usług i Produktów Rynku Fintech”. Dwa lata później event został przemianowany na „Fintech Day in Wrocław”, natomiast w 2020 roku największe wydarzenie networkingowe polskiej branży FinTech zyskało ostateczną nazwę – „FinTech Rejs”.

Znakiem rozpoznawalnym wydarzenia bez wątpienia jest wieczorny rejs statkiem, podczas którego wszyscy uczestnicy mogą skorzystać z walorów poznania miasta Wrocławia od strony rzeki Odry, jak również niepowtarzalna forma networkingu, czyli sposobność wymiany doświadczeń na pokładzie statku.

fintech rejs

FintechRejs konferencja

Wydarzenie zaczyna się częścią merytoryczną w Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu, gdzie o godzinie 12:00 nastąpi otwarcie spotkania, przywitanie gości a następnie wszyscy uczestnicy przejdą do paneli dyskusyjnych, których tematyka oraz ogólny zarys przedstawiony jest na stronie spotkania w zakładce „program”.

Całość konferencyjna potrwa do godziny 15:30. Podczas zaplanowanych paneli dyskusyjnych poruszone zostaną tematy z aktualnymi trendami i możliwościami tego najszybciej rozwijającego się sektora finansowych rozwiązań online.

FinTech Rejs to wydarzenie organizowane z myślą o przedstawicielach sektorów związanych z rozwojem technologicznym innowacyjnych usług finansowych. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń, nawiązywanie nowych relacji biznesowych, łączenie ludzi z branży i wsparcie w realizacji nowych pomysłów. Nadrzędnym pragnieniem, które przyświecało organizacji FinTech Rejsu, jest budowanie środowiska sprzyjającego rozwojowi innowacyjnych usług finansowych w połączeniu z najnowszymi technologiami.

FinTech Rejs skierowany jest do:

  • banków,
  • firm pożyczkowych,
  • firm ubezpieczeniowych,
  • firm windykacyjnych,
  • firm pośrednictwa finansowego,
  • kancelarii prawnych,
  • dostawców usług i produktów rynku FinTech,
  • dostawców produktów B2B,
  • firm z branży IT dostarczających rozwiązania dla rynku finansowego,
  • założycieli start-upów oraz osób poszukujących swojego miejsca w branży finansowej.

FintechRejs uczestnictwo

Po części merytorycznej uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w networkingu podczas wieczornego rejsu statkiem po rzece Odrze.

W celu rejestracji prosimy o wypełnianie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie wydarzenia >>>FintechRejs<<<.

Koszt uczestnictwa jednej osoby to 750 zł netto. Cena obowiązuje przy zakupie wejściówki do dnia 01.06.2021 r. Po tym terminie bilety będą dostępne w kwocie 999 zł netto. W tej cenie uczestnik ma zagwarantowany udział we wszystkich wydarzeniach związanych z FintechRejs podczas ich trwania, czyli udział w części merytorycznej jak również możliwość skorzystania z rejsu statkiem, a w ramach tego bezpłatnego słodkiego poczęstunku, kawy oraz lunchu.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na statku, gdzie będzie się odbywać całe liczba miejsc jest ograniczona. Płatność należny uregulować po kontakcie ze strony organizatora i potwierdzeniu wolnych miejsc.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password