Webinar dla pośredników finansowych już 6 maja

Akademia Doradcy Fines rusza z cyklem szkoleń skierowanych do osób pracujących w sektorze pośrednictwa finansowego. Szereg spotkań zyskał wspólną nazwę „Teraz jest najlepszy czas na działanie”. Pierwszy webinar – Pośredniku! Poznaj fakty z BIK-uodbędzie się już 6 maja.

Cały cykl webinarów jest przeznaczony dla pracowników sektora pośrednictwa kredytowego, którzy współpracują z marką Fines. Jego celem jest zapewnienie bieżącego dostępu do istotnych informacji z rynku finansowego wszystkim zainteresowanym. Spotkania mają także wspierać proces zwiększania sprzedaży produktów bankowych.

Pośredniku! Poznaj fakty z BIK-u – otwarte spotkanie online

Pandemia oraz towarzyszący jej kryzys postawiły w trudnej sytuacji wszystkie podmioty prowadzące działalność w branży finansowej, a także ich klientów. Fines podkreśla, że obecny rok jest rokiem nadziei, która związana jest ze szczepieniami przeciw COVID-19.

„Pośredniku! Poznaj fakty z BIK-u” to nazwa pierwszego otwartego wydarzenia online z cyklu „Teraz jest najlepszy czas na działanie”. Spotkanie odbędzie się już 6 maja i jest przeznaczone dla wszystkich przedstawicieli branży pośrednictwa finansowego. Jego organizatorem jest Akademia Doradców Fines.

Tematem webinaru „Pośredniku! Poznaj fakty z BIK-u” będą trendy panujące obecnie na polskim rynku kredytowym. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Sławomir Grzelczak, Wiceprezes Zarządu Biura Informacji Kredytowej. Poprowadzi on analizę danych na temat działalności rynku kredytowego. Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny, bowiem pierwsze wydarzenie cyklu ma charakter otwarty. Jest przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych – bez względu na to, czy współpracują z marką Fines. Warto mieć jednak na uwadze, że liczba miejsc jest ograniczona.

Najnowsze dane z BIK-u pokazują, że powoli wychodzimy z kryzysu i wkrótce wszystko może wrócić do normy. Na spotkaniu – wraz ze Sławomirem Grzelczakiem – zajmiemy się przede wszystkim analizą danych z ostatnich miesięcy. Zastanowimy się, czy możemy spodziewać się eksplozji popytu na kredyty, jaką przyszłość mają biura kredytowe oraz nad innymi ważnymi kwestiami. Serdecznie zapraszam na wydarzenie wszystkich pośredników finansowych

– mówi Piotr Przedlacki, Prezes Zarządu Fines SA.

Plan wydarzenia:

  • przedstawienie danych dotyczących polskiego rynku kredytowego oraz ich analiza,
  • wypowiedzi specjalistów na temat perspektyw sektora,
  • odpowiedzi na pytania uczestników.

Uczestnicy spotkania zyskają unikalną możliwość zadawania pytań specjalistom branży finansowej w trakcie transmisji na żywo. Będą również mieli dostęp do nagrania całego spotkania przez następne 7 dni. Webinar odbędzie się już 6 maja o godz. 10:00. Aby zgłosić chęć wzięcia udziału w wydarzeniu, należy wejść na stronę internetową: https://bit.ly/3aOfnqA.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password