T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe jest jednym z oddziałów Alior Bank. Jego początki sięgają 2012 r., kiedy to zaczął funkcjonować jako Alior Sync. Dwa lata później wprowadzono jego obecną nazwę. Cechą charakterystyczną T-Mobile Usługi Bankowe jest to, że swoje produkty oferuje klientom przez internet i infolinię, a także bezpośrednio w placówkach sieci komórkowej T-Mobile. Współpraca z Alior zaowocowała szeregiem rozwiązań dla klientów indywidualnych – w ofercie znajdziemy m.in. konta, karty kredytowe czy pożyczki gotówkowe.

T-Mobile Usługi Bankowe – kontakt

Z konsultantami banku T-Mobile Usługi Bankowe można skontaktować się na kilka sposobów: za pośrednictwem formularza elektronicznego, przez infolinię, tradycyjnym listem lub za pośrednictwem czatu video. Pracownicy telefoniczni dostępni są 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dzwoniąc na infolinię można skorzystać z serwisu automatycznego IVR. Numery kontaktowe do T-Mobile Usługi Bankowe zawarto w tabeli poniżej:

 • z telefonów stacjonarnych i komórkowych – 19 506 lub (12) 370 71 00
 • z sieci Play – 12 19 506
 • z zagranicy – (+48) 12 19 506 lub +48 (12) 370 71 00

T-Mobile Usługi Bankowe przygotowało dla swoich klientów szereg atrakcyjnych promocji. Pierwszą z nich jest możliwość uzyskania 9 proc. zniżki w wypożyczalni samochodów Rentalcars.com. Aby otrzymać rabat, wystarczy za rezerwację zapłacić kartą kredytową lub debetową Mastercard T-Mobile Usługi Bankowe. Można skorzystać także ze zniżki o wysokości 20 proc.  przy doładowaniu telefonu w T-Mobile na kartę, Heyah, MIX oraz Heyah z T-Mobile konta.

To tylko niektóre bonusy i udogodnienia dla klientów. Większość promocji wiąże się z najpopularniejszymi produktami finansowymi banku T-Mobile Usługi Bankowe. Mowa tu o koncie osobistym Freemium, karcie kredytowej i pożyczce gotówkowej. Sprawdź szczegóły tych ofert:

NAZWA PRODUKTUOPIS PRODUKTU
Konto FreemiumBank T-Mobile oferuje bardzo dobre warunki konta bankowego. Konto Freemium jest darmowe, a karta debetowa może być bezpłatna przy wykonaniu nią transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł w miesiącu. Do tego bonus w postaci 20 proc. podczas doładowań telefonów w T-Mobile na kartę, Heyah oraz MIX i Heyah MIX z konta.
Karta kredytowa MastercardKarta kredytowa Mastercard to stały dostęp do dodatkowej gotówki. T-Mobile Usługi Bankowe posiada w swojej ofercie kartę z okresem bezodsetkowym do 59 dni, oprocentowaniem ma 7,2 proc. oraz limit nawet do 80 000 zł. Można uniknąć opłaty za kartę, jeśli zostaną wykonane min. 4 transakcje bezgotówkowe w bieżącym okresie rozliczeniowym.
Pożyczka gotówkowa T-MobilePożyczka gotówkowa T-Mobile Usługi Bankowe to produkt finansowy dostępny całkowicie przez internet. Klienci mogą wnioskować o kwoty do 200 tys. zł. RRSO wynosi 16,4 proc. (reprezentatywne). Pełne koszty zobowiązania zależą od wysokości kredytu oraz czasu jego spłaty. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do nawet 10 lat. Nie trzeba posiadać konta w T-Mobile, aby otrzymać finansowanie.

T-Mobile Usługi Bankowe – IBAN i SWIFT/BIC

Klienci wykonujący przelewy międzynarodowe powinni sprawdzić numery IBAN oraz SWIFT. Podanie kodu IBAN odbiorcy jest obowiązkowe przy przelewach typu SEPA. SWIFT umożliwia identyfikację instytucji, do której adresowany jest dany przelew.

PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew

ALBPPLPW

Podstawowa oferta T-Mobile Usługi Bankowe

W zakres podstawowej oferty banku wchodzą: konta osobiste, karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, limit w koncie czy kredyt konsolidacyjny. T-Mobile Usługi Bankowe posiada ofertę dla osób, które chcę prowadzić konto za darmo (przy spełnieniu minimalnych wymagań) oraz konta dla tych, którzy potrzebują oprocentowanego rachunku. Bank umożliwia korzystanie z karty naklejki i wygodnej aplikacji mobilnej.

Pozostałe usługi T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe posiada solidną ofertę dla klientów indywidualnych, choć nie jest ona bardzo rozbudowana. Mimo tego w jednym miejscu można wykupić ubezpieczenie do zobowiązań finansowych, złożyć wniosek w programie socjalnym, założyć Profil Zaufany czy skorzystać z programu Mastercard Bezcenne Chwile. Poznaj szczegóły dotyczące pozostałych usług w ofercie banku T-Mobile.

USŁUGAOPIS
Ubezpieczeniaubezpieczenia pożyczekubezpieczenia kart kredytowych
Oszczędnościkonto oszczędnościoweŚwinka Skarbonka
Inwestycjelokaty terminowe
e-UrządUsługa, która umożliwia:logowanie do Platformy Usług Elektronicznych ZUSzałożenie profilu zaufanego ePUAPskładanie wniosków o 500+ i 300+
Mastercard Bezcenne ChwileZbieranie punktów poprzez używanie kart debetowych i kredytowych, a następnie ich wymiana na atrakcyjne nagrody. Ponadto oferty specjalne u partnerów programu.

Podsumowanie oferty T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe to jeden z bardziej nowoczesnych banków w Polsce. Choć nie posiada bardzo szerokiej oferty, to większość proponowanych produktów i usług ma atrakcyjne warunki, a liczne promocje dodatkowo zachęcają do współpracy z tą instytucją. Co więcej, intuicyjna i zaawansowana aplikacja mobilna pozwala na zarządzanie własnymi finansami w każdym miejscu i czasie.

Zalety

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki gotówkowej.
 • Zaawansowana aplikacja mobilna.
 • Liczne promocje.
 • Brak opłat za prowadzenie konta Freemium.
 • Usługa e-Urzędu.
 • Długi okres bezodsetkowy dla karty kredytowej.
 • Możliwość całodobowego kontaktu z konsultantami banku.

Wady

 • Opłata za kartę do konta Freemium przy miesięcznych transakcjach mniejszych niż 200 zł.
 • Tylko jeden wariant karty kredytowej.
 • Uboga oferta ubezpieczeń.
 • Niskie oprocentowanie na lokatach terminowych.

Gdzie jest T-Mobile Usługi Bankowe?

Ze względu na specyfikę banku, gdzie obsługa klientów przeprowadzana jest głównie zdalnie, T-Mobile Usługi Bankowe nie ma zbyt wielu placówek. Są one dostępne w największych miastach w Polsce, np. Gdańsku, Poznaniu czy Warszawie. Nie powinno to jednak stanowić przeszkody, ponieważ wszelkie sprawy związane z produktami i usługami można załatwić telefonicznie lub przez internet. Co ważne, konsultanci są dostępni 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu – w każdym momencie odpowiedzą na pytania i pomogą rozwiązać ewentualne problemy.

7 komentarzy

 • walter_white_678 Reply

  24 września, 2015 to 14:02

  Racja, aliorSYNC (jak działał, hehe) był trochę lepszy, ale na konto online w T-Mobile też nie ma co narzekać. Brak opłat, nawet za kartę, bo wystarczy zrobić transakcje na 200 zł, żeby nie płacić, wszystkie bankomaty też gratis, przelewy również. Niby T-Mobile jest obsługiwane przez Aliora, ale ich konto jest o wiele lepsze, no pomijając brak oddziałow, ale poto wybieram ROR internetowy, żeby po bankach nie chodzić. Używam, jestem zadowolony, mogę polecić bez żadnych obawień.

 • szybkiIwsciekly Reply

  24 września, 2015 to 19:20

  bylem dosc niechetny temu bankowi, bo kojarzy mi sie kiepsko z siecia telefoniczna hehe, troche kiedys mialem z nimi do czynienia. ale jako bank t-mobile jak najbardziej okej, przekonala mnie dziewczyna bo u nich ma konto, ja teraz wziolem kredyt na samochod i powiem wam ze calkiem niezle, mila obsluga, wszystko szybko zalatwione takze teraz sie woze nowa furka dzieki wam t-mobile ;))) heheh

 • MIklusz Reply

  23 sierpnia, 2015 to 19:42

  Mają bardzo dobre konto osobiste!

 • Krystek Reply

  24 września, 2015 to 08:04

  Zdecydowałem się na wzięcie pożyczki gotówkowej w T-Mobile usługi bankowe. Przyznam, że szybko poszło. Mam stałe dochody z tytułu umowy o pracę, czysty BIK. Wypełniłem dokumenty, decyzja była tego samego dnia a na drugi dzień dostałem przelew pożyczki na konto.

 • gloos Reply

  21 września, 2015 to 00:00

  Założyłem ROR jeszcze pod marką SYNC. Po zmianie brandu oferta trochę się pogorszyła więc przed rokiem wypowiedziałem umowę. Niespodziankę było dla mnie zablokowanie karty i dostępu do środków na rachunku zaraz po złożeniu wypowiedzenia – w moim przypadku nie było to tragedią. Nie korzystałem z kredytów. Z perspektywy czasu oceniam bank raczej pozytywnie.

 • PAWEŁ Reply

  2 marca, 2018 to 15:13

  NIGDY WIĘCEJ BANK ALIOR LUB T-MOBILE USŁUGI B.SŁUCHAJCIE HIT!!!

  WPŁATA WPŁATOMAT …3000TYSIACE PO PRZELICZENIU BANKOMAT INFORMUJE ŻE SIE USZKODZIŁ I ZAPRASZA POŻNIEJ HURA ZERO CZEGOKOLWIEK POKWITOWANIA ITP.
  REKLAMACJA W BANKU REKLAMACJA W ZARZADZAJACYMI BANKOMATEM I CO HURA WSPÓLNIE ZNALEŹLI …..
  CAŁE 2500ZŁ COZ 500 TO CHYBA PROWIZJA PONOWNE REKLAMACJE I ZERO NIE MA I FINAŁ WIĘC NIC TYLKO DRAMAT. NAWET RZECZNIK FINANSOWY NIE POMÓGŁ .NAPISALI MI ŻE MOGĘ ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ CYWILNĄ W/W BANKOWI . ZAPEWNE BYM Z NIMI WYGRAŁ . CZUJE ŚIĘ OKRADZIONY I OSZUKANY PRZEZ ZARÓWNO BANK T-MOBILE JAK I PRZEZ FIRMĘ OBSŁUGUJĄCĄ

  BANKOMATY EURONETU.

  WINNYCH NIE MA I 500 ZŁ RÓWNIEŻ

 • talo Reply

  7 marca, 2018 to 12:30

  Niestety to tylko maszyny, które od czasu do czasu się psują. Rozumiem zdenerwowanie, ale polecam złożyć jeszcze jedną reklamację i z pewnością zwrócą jeżeli się należy.

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password