Plusbank

Plusbank oferta

Plusbank oferuje konta osobiste, kredyty gotówkowe oraz karty kredytowe. Bank posiada również w swojej ofercie produkty depozytowe, takie jak konta oszczędnościowe i lokaty terminowe. Plus Bank oferuje również swoje usługi dedykowane firmom. W specjalnej ofercie dla firm bank również proponuje rachunki firmowe czy firmowe depozyty.
Konto osobiste w PlusBanku

Konto Plus to oferta rachunku osobistego w banku. Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy charakteryzuje się wielokanałowym dostępem (Internet, telefon, SMS) oraz możliwością uzyskania limitu w rachunku. Do konta osobistego możesz założyć konto oszczędnościowe oraz korzystnie oprocentowane lokaty bankowe. Konto PlusBanku posiada wersję mobilną.

Kredyt gotówkowy w Plus Banku

Kredyt Tu i Teraz to podstawowa oferta kredytu gotówkowego w Plus Banku. Kwota o jaką można się starać to 4 000 zł, a spłatę możesz rozłożyć na 24 miesiące. Dodatkowo możesz skorzystać z oferty Kredytu Profit, Kredytu Gotówkowego 5 gwiazdek czy kredytu konsolidacyjnego. Nie potrzebujesz kredytu? Możesz skorzystać z oferty Karty Kredytowej.

Przykładowe RRSO kredytu w Plus Banku

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 820zł, całkowita kwota do zapłaty 3 064,88 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 244,88 zł (w tym: prowizja 7,99% – 244,88 zł, odsetki 0,00 zł), 21 miesięczne raty równe w wysokości 145,95 zł. Kalkulacja została wykonana na dzień 25 lutego 2019r. na reprezentatywnym przykładzie ( z datą płatności raty przypadającą na 11 dzień każdego miesiąca).

o Plusbanku

PLUS BANK S.A. jest bankiem polskim, z polską strukturą właścicielską, powstałym na kapitale polskim, który wchodzi w skład podmiotów należących do Grupy Podmiotów, których właścicielem jest Pan Prezes Zygmunt Solorz-Żak. Dzięki tym powiązaniom, spółki dostarczają kompleksowy pakiet usług dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, osiągając efekt synergii w zakresie optymalizacji procesów sprzedaży i dystrybucji. Bank aktywnie uczestniczy w działaniach o charakterze społecznym, współpracując z Fundacją Polsat od 1996 roku, wspierając jej statutową działalność, a tym samym szczytne cele charytatywne.

3 komentarze

 • falkonetti Reply

  24 września, 2015 to 13:29

  Tak się złożyło, że w całej rodzinie mamy komórki w sieci Plus i telewizję w Cyfrowym Polsacie. Żeby trochę oszczędzić, założyłem konto w PlusBanku. Korzystam w opcji SMARTDOM i dzięki temu mam niższe rachunki. Jak też jesteście w Plusie i Polsacie to polecam jako konto do płacenia rachunków:)

 • kinomaniak Reply

  25 września, 2015 to 14:36

  mam cyfre plus i uwazam ze polaczenie tego z kontem w banku to swietny pomysl. konto i tak i tak musze miec, a dzieki temu mam znizki, wiec nie wiem czemu niektorzy ludzie sie oburzaja na taka oferte. ja bardzo sobie chwale

 • Magdalena Reply

  22 lutego, 2020 to 02:12

  Od sierpnia próbuje zamknąć to konto z marnym skutkiem. Przez 3 miesiące nie naliczali za utrzymanie konta poczym znowu zaczęli. Na infolinii rozkładają ręce nic nie wiedzą. A konto dalej nie zamkniete.

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password