Inbank

Inbank to bank, który swoim klientom oferuje kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, kredyty ratalne oraz lokaty. O produkty tej instytucji finansowej można ubiegać się wyłącznie przez internet.

Kredyt gotówkowy w Inbanku

Marka w swojej ofercie ma kredyt gotówkowy w wysokości od 2000 zł do 50 000 zł. Minimalny okres spłaty takiego zobowiązania to 4 miesiące, natomiast okres maksymalny wynosi 72 miesiące (6 lat). Aby ubiegać się o kredyt, należy mieć przynajmniej 22 lata, w trzech kolejnych miesiącach osiągać dochód netto w wysokości 600 zł, a także posiadać polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania na terenie Polski.

Kredyt samochodowy w Inbanku

Kredyt samochodowy w Inbanku to zobowiązanie w kwocie od 4000 zł do 50 000 zł, którego spłatę również można rozłożyć na okres od 4 do 72 miesięcy. Bank udziela takiego kredytu bez zabezpieczenia, co oznacza, że nie wymaga wpisów w dowodzie rejestracyjnym pojazdu czy cesji praw z ubezpieczenia.

Kredyt ratalny w Inbanku

Kredyt ratalny w Inbanku to zobowiązanie, przy pomocy którego można sfinansować zakupy w wybranym sklepie stacjonarnym lub internetowym. Bank nie wymaga przy tym wglądu do żadnych dokumentów poza dowodem osobistym, a decyzję o przyznaniu rat klient otrzymuje natychmiastowo.

Lokata w Inbanku

Lokata w Inbanku zapewnia stałe oprocentowanie bez konieczności otwierania konta. Jego wysokość można dopasować do swojej sytuacji finansowej przy pomocy specjalnego formularza na stronie internetowej banku. Należy w nim wpisać kwotę lokaty oraz okres, na jaki chcemy ulokować środki. Wówczas wyświetli się proponowana wysokość oprocentowania dla wybranych parametrów lokaty.

Przykładowe RRSO kredytu gotówkowego w Inbanku

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,29%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 9517,32 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 4,99%, całkowity koszt kredytu 1517,32 zł (w tym: prowizja 399,20 zł, odsetki 1118,12 zł), umowa zawarta na okres 60 miesięcy, 59 miesięcznych rat równych w kwocie 158,62 zł, ostatnia rata 158,74 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

o Inbanku

Inbank to bank internetowy, który wywodzi się z Estonii. Obecnie instytucja ta działa na ośmiu europejskich rynkach. Z jej usług można korzystać m.in. w Niemczech, Austrii, Holandii czy Francji. W Polsce Inbank działa na zasadzie jednolitej europejskiej licencji bankowej. Prowadzi działalność poprzez swój oddział, który uruchomiony został za zgodą Komisji Nadzoru Finansowego w 2017 r. Łącznie Inbank obsługuje przeszło 420 tys. klientów i współpracuje z niemalże 4 tys. partnerami handlowymi.

2 komentarze

  • Iza Reply

    10 kwietnia, 2019 to 08:27

    a gdzie znajdę placówki inbanku? jestem z Włocławka

  • Ryś Reply

    14 kwietnia, 2019 to 20:58

    inbank nie ma placówek bo to bank internetowy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password