Rachunek firmowy Mój Biznes w Millennium Banku

Rachunek dla jednoosobowej działalności gospodarczej

Konto Mój Biznes Millennium Banku przeznaczone jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a także dla wspólników spółek cywilnych. Z myślą o nowych klientach bank przygotował atrakcyjną promocję. W ramach akcji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” przedsiębiorcy mogą używać konta z całkowicie za darmo aż przez 24 miesiące.

Ile kosztuje rachunek Mój Biznes w Banku Millennium?

Przedsiębiorcy, którzy otworzą Konto Mój Biznes w ramach obecnej promocji, przez najbliższe 2 lata będą cieszyć się kontem firmowym zupełnie bezpłatnie. Promocja przewiduje bowiem:

  • 0 zł za prowadzenie konta w złotówkach,
  • 0 zł za prowadzenie konta walutowego (w euro, funtach, frankach i dolarach),
  • 0 zł za kartę kredytową Millennium Visa Business.

Po upływie dwóch lat przedsiębiorca może być zwolniony z opłat za prowadzenie rachunku, jednak pod pewnymi warunkami. W tym celu musi co najmniej raz w miesiącu zrobić przelew do ZUS-u lub US albo zapewnić co najmniej 1000 zł wpływów zewnętrznych na konto.

Funkcjonalności konta Mój Biznes w Banku Millennium

Aplikacja mobilna

Jedna z lepiej ocenianych aplikacji bankowych. Bardzo czytelna i intuicyjna. Ocena 4.4/5 według użytkowników Android i iOS. Do tego ponad milion pobrań. Za pomocą aplikacji możesz założyć bardzo korzystne lokaty, jakimi Bank Millennium będzie kusił Ciebie na bieżąco.

Szybkie opłacanie faktur

Ściągając aplikację, opłacisz faktury w kilkanaście sekund. Wystarczy, że zeskanujesz telefonem kod QR na fakturze. Wówczas dane podstawią się automatycznie, a Ty tylko potwierdzisz przelew.

Jak założyć konto Mój Biznes?

Aby założyć konto Mój Biznes należy zalogować się do Millenetu tymi samymi danymi, którymi logujesz się do konta osobistego. Następnie wypełnij wniosek i potwierdź swoje dane.

W przypadku konsumentów, którzy nie są jeszcze klientami Banku Millennium, sprawa wygląda nieco trudniej. Muszą najpierw przygotować dowód osobisty oraz NIP działalności gospodarczej, a następnie wypełnić wniosek. Tożsamość można potwierdzić poprzez zalogowanie się na swoje konto osobiste w innym banku.

Zalety rachunku firmowego Mój Biznes

  • konto bez opłat! (przy spełnieniu warunków),
  • bardzo intuicyjna aplikacja mobilna,
  • automatyczne płacenie faktur,
  • idealna oferta dla jednoosobowych działalności gospodarczych.

Wady rachunku firmowego Mój Biznes

  • konieczność spełnienia warunków w celu zwolnienia z opłat (po 2 latach prowadzenia konta),
  • tylko 20 darmowych przelewów internetowych w miesiącu.

Opinie o rachunku Mój Biznes w Banku Millennium

Opinie o produktach bankowych skierowanych do przedsiębiorców to bardzo wrażliwy temat dla każdego banku, a zwłaszcza dla potencjalnego klienta. Niezależne źródło informacji, jakim jest serwis Banking Magazine, pozwala na zapoznanie się z obiektywnymi opiniami osób korzystających już z rachunku w Banku Millennium. W tym miejscu możesz podzielić się swoją opinią na temat tego konta, aby inni użytkownicy mogli przekonać się, czy warto z niego skorzystać.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password