Od początku roku użytkownicy zaoszczędzili dzięki goodie już ponad 7 mln złotych

Goodie cashback pozwala na odzyskanie części pieniędzy wydanych na zakupach. Jedynie w pół roku za pośrednictwem goodie dokonano więcej transakcji, niż miało to miejsce w ubiegłym roku. Co więcej analizy wskazują, że obrót na koniec 2021 r. osiągnie pułap 600 mld zł.

Smartshoppingowa platforma goodie bije swoje rekordy! Statystyki pokazują, że jej użytkownicy bardzo aktywnie dokonują zakupów. Jak się okazuje lipiec bieżącego roku, zaowocował dwukrotnie wyższym obrotem dla goodie cashback, niż miało to miejsce w tym samym miesiącu rok temu. Członek zarządu Millennium Goodie, Marcin Banacki spodziewa się jeszcze większych wyników. Już na ten moment platforma przydzieliła swoim użytkownikom ponad 7 mln złotych zwrotu za zakupy, a szacuje się, że do końca roku użytkownicy wydadzą na platformie ok. 600 mln zł. Tym samym oznacza to, że już w pół roku firma zrobiła większy obrót niż w całym 2020 r.

Goodie Cashback

Jak wyglądała sytuacja rok temu? Obrót goodie opiewał na ponad 300 mln i 2,6 mln transakcji cashback. Od września 2018 roku, czyli oficjalnego startu goodie cashback, program sukcesywnie zdobywa popularność i podbija serca coraz większej liczby klientów. Nie można zaprzeczyć, że wpłynęły na to korzystne i wygodne warunki goodie. Użytkownik może otrzymać zwrot części pieniędzy, które wydaje w kilkuset dostępnych sklepach internetowych. Równie ważny jest fakt, że cashback obejmuje wszystkie transakcje dotyczące zakupu produktu lub usługi zarówno w regularnych cenach, jak i promocyjnych. Co więcej, oferty promocyjne łączą się z innymi zniżkami, dostępnymi na platformie zakupowej. Dotyczy to wszelkich rabatów oferowanych zarówno przez sklepy uczestniczące w programie, jak i specjalnych zniżek dedykowanych wyłącznie użytkownikom portalu goodie.

Karty podarunkowe goodie

Warto też wspomnieć, że wraz ze wzrostem popularności platformy, zauważono również większe zainteresowanie eKartami podarunkowymi goodie. Cyfrowe karty zostały wprowadzone w grudniu 2019 roku, od tamtej pory platforma odnotowała sprzedaż na ponad 50 tys. Założenie karty w aplikacji mobilnej goodie trwa zaledwie krotką chwilę, następnie można ją wzbogacić o spersonalizowane życzenia i w takiej formie wysłać wybranej osobie. Posiadacz karty swoje środki może wykorzystać nie tylko w każdym sklepie internetowym współpracującym z goodie, ale także w sklepach stacjonarnych na terenie Polski. EKarta pozwala na wielokrotne zakupy, aż do momentu wyczerpania wszystkich dostępnych środków. To doskonała alternatywa nie tylko na prezent dla bliskich, ale także jako firmowa nagroda za np. najlepsze wyniki.

Wachlarz możliwości

Aplikacja pobrana została już przeszło 2,3 mln razy i wraz ze stroną internetową goodie.pl stanowi nieocenioną pomoc dla tych, którzy uwielbiają kupować, oraz tych, którzy zakupy chcą zrobić szybko, sprawnie i w najkorzystniejszych cenach. Poza programem goodie cashback, czy eKartą podarunkową, platforma nieustannie przygotowuje dla swoich użytkowników dopasowane do indywidualnych potrzeb zniżki i kody rabatowe. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są również dostępne w goodie i aktualizowane na bieżąco elektroniczne gazetki sieci handlowych, dzięki którym użytkownik w parę chwil może zapoznać się z ich ofertą. Dodatkowo aplikacja umożliwia użytkownikom zakładanie kart lojalnościowych centrów handlowych oraz branie udziału w programach pieczątkowych i paragonowych, w których wygrać można ciekawe nagrody.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password