Volkswagen Bank

Volkswagen Financial Services to nazwa, pod którą oferowane są usługi bankowe przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. W tym miejscu należy zaznaczyć, że ten bank proponuje także usługi leasingowe i ubezpieczeniowe przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego.

Oferta Volkswagen Banku skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ofercie tej instytucji znajdziemy m.in. kredyty gotówkowe, karty kredytowe i konta osobiste.

Volkswagen Bank – kontakt

Jeżeli będziemy mieli jakieś problemy lub pytania dotyczące jednego z produktów finansowych, wtedy warto skontaktować się z konsultantami Volkswagen Banku – można to zrobić poprzez telefon i wiadomość mailową. Sprawdź naszą tabelkę, w której znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące kontaktu z Volkswagen Bank!

800 103 301
+48 22 528 96 28

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:30 i w soboty w godz. 9:00 – 15:00.

Godziny pracy:
24h przez 7 dni w tygodniu

Aktualne promocje w Volkswagen Banku

W Volkswagen Banku możemy liczyć na wiele promocji, które są związane z większością dostępnych usług finansowych tj. kredyty gotówkowe, konta osobiste czy karty kredytowe. Zapoznaj się z informacjami na ich temat w poniższej tabelce i przekonaj się, który z produktów spełnia twoje potrzeby!

Konto bankowe

Obecnie w Volkswagen Banku można założyć tylko konto biznesowe, które nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jeżeli prowadzimy własną działalność gospodarczą, to z pewnością warto zainteresować się kontem dla firm od tego banku.

Kredyt gotówkowy

Volkswagen Bank kredyt gotówkowy w wysokości od 3 do aż 50 000 zł. Okres spłaty wynosi maksymalnie 72 miesiące. Trzeba wiedzieć, że bank pobiera 3 proc. prowizji za udzielenie kredytu. Ostateczne warunki kredytowe zależą od naszej zdolności kredytowej. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel.

Karta kredytowa

Volkswagen Bank Polska nie posiada typowej karty kredytowej. W zamian za to proponuje limit kredytowy na koncie e-direct w trzech wariantach: standard, srebrny, złoty. Limit kredytowy w Koncie e-direct oferowany jest w kwocie od 3 do 50 000 zł. Pieniądze można wykorzystać na dowolny cel, w dowolnej formie: przelewu, gotówki pobranej z bankomatu, bądź w ramach usługi Visa cash back lub zakupów za pomocą karty płatniczej.

Volkswagen Bank – IBAN i SWIFT/BIC

Klienci wykonujący przelewy międzynarodowe powinni sprawdzić numery IBAN oraz SWIFT. Podanie kodu IBAN odbiorcy jest obowiązkowe przy przelewach typu SEPA, natomiast SWIFT umożliwia identyfikację instytucji, do której adresowany jest dany przelew.

PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew

INGBPLPW

Podstawowa oferta w Volkswagen Banku

W Volkswagen Banku klienci mogą znaleźć zróżnicowaną ofertę finansową, która jest dostosowana do wymagających potrzeb klientów indywidualnych i przedsiębiorców. W ofercie Volkswagen Banku zawierają się m.in. następujące produkty: kredyty gotówkowe, limit kredytowy i konta dla firm. Volkswagen Bank często proponuje również oferty promocyjne, dlatego warto śledzić jego ofertę na bieżąco!

Pozostałe usługi Volkswagen Banku

Z pewnością oprócz wyżej omówionych produktów finansowych od Volkswagen Banku, warto zapoznać się też z ofertami pakietów ubezpieczeniowych przewidzianych dla samochodów. Ponadto ten bank oferuje też lokaty dla firm, które pozwolą zainwestować pieniądze i je powiększyć! Sprawdź więcej szczegółów w naszej tabelce!

Ubezpieczenia

 • ubezpieczenia OC/AC, możliwość rozłożenia składki ubezpieczenia na 12 miesięcznych rat,
 • program Car Protect, darmowy przegląd bezpieczeństwa dla wybranych marek aut,
 • aplikacja InMobi (rozwiązanie od Volkswagen Financial Services, które pozwala na uzyskanie atrakcyjnych zniżek na ubezpieczenia dzięki bezpiecznej i przepisowej jeździe na co dzień).

Volkswagen Bank – opinie klientów indywidualnych

Volkswagen Bank może pochwalić się naprawdę dobrymi opiniami wśród klientów, którzy w dzisiejszych czasach są coraz bardziej wymagający i cały czas oczekują lepszych rozwiązań finansowych. Ten bank zawsze starał się o to, aby jego oferta finansowa zawsze gwarantowała najwyższy poziom, dlatego konsumenci to docenili i chętnie korzystają z jego usług.

Wady i zalety oferty Volkswagen Banku – podsumowanie

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty finansowej Volkswagen Banku, najpierw powinniśmy zapoznać się z jej wszystkimi mocnymi i słabymi stronami. Dzięki temu przekonamy się, czy produktu od tego banku spełnią nasze oczekiwania. Poniżej wskazaliśmy najważniejsze wady i zalety tego banku, sprawdź!

zalety

 • kredyty gotówkowe można uzyskać na korzystnych warunkach.
 • zaciągnięty kredyt można przeznaczyć na dowolny cel,
 • dostępny szeroki pakiet usług dodatkowych,
 • możliwość skorzystania z lokat biznesowych,
 • pakiety ubezpieczeniowe na samochód dostępne w promocyjnych cenach,
 • decyzje kredytowe są wydawane naprawdę szybko.

wady

 • brak tradycyjnej karty kredytowej w ofercie,
 • brak konta osobistego dla klientów indywidualnych.

Gdzie jest Volkswagen Bank?

Z Volkswagen Bank można się skontaktować poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Bank posiada tylko jeden oddział do obsługi klientów, który znajduje się w Warszawie pod adresem: Rondo ONZ 1 (00-124 Warszawa). Punkt Obsługi Klientów otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00.

3 komentarze

 • Anonim Reply

  31 stycznia, 2011 to 07:50

  Ich bank ma lepszą ofertę kont osobistych.
  Darmowe przelewy, darmowa karta bankomatowa i kredytowa.
  I inne atrakcje dla klientów banku.

 • waldemaras Reply

  24 września, 2015 to 14:18

  Może fałszują dane o spalinach, ale konto mają w porządku:) wybrałem dla siebie i żony konto e-direct. Wygoda obsługi, wszystko internetowe i prawie za darmo. Mogę przyczepić się do wysokiej kwoty wypłat z bankomatu, żeby to też było za darmo (400 zł), ale ja praktycznie nie operuje już gotówką, więc mi to nie przeszkadza. Dobre konto, można je polecić, bank solidny jak Volkswagen Passat w dizlu

 • alutka Reply

  25 września, 2015 to 15:36

  mam u nich kredyt plus bo tak wyszlo ze potrzebowalam pieniedzy zeby kupic synowi samochod, akurat mial urodziny a juz od dawna dosc prosil no to co mialam zrobic. volkswagen moze nie byl wyborem oczywistym, ale bylam w kilku roznych bankach i oni naprawde mieli najlepsza oferte. niczego nie zaluje

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password